OZ1050
₺28,40 KDV Dahil
₺34,90 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
OZ1051
₺31,90 KDV Dahil
ÖZ1119
₺71,90 KDV Dahil
ÖZ1120
₺79,90 KDV Dahil
1

Sabun

Evlerimizde en temel hijyen ve temizlik ürünleri arasında sabun geliyor. Özellikle dışarıda yoğun insan yer alan ortamlarda vakit geçirdiysek sağlığımız için eve girer girmez ellerimizi sabunlamalıyız.  Bakteri ve virüslere karşı en büyük destekçilerimizden olan sabunlar el ve yüz hijyenimizi sağlamada her zaman bize yardımcı olur.  Ellerimize bulaşan bakteri ve virüslerin vücudumuza da geçmemesi adına düzenli olarak ellerimizi sabunla yıkamalıyız.

Evimizde sıvı sabunların yanında katı sabunlar da yoğun olarak tercih edilmektedir. Katı sabunlar lavabolarda kullanılabilirken aynı zamanda duş alırken de kullanabileceğimiz sabunlardır. Sabunlar hijyen yanında cilt bakımı için de işlevsel ürünlerdir. Şampuan kullanmayan ya da şampuanını belirli aralıklarla başka ürünlerle dönüşümlü olarak kullanmak isteyenler için sabun iyi bir alternatiftir.

Sabun Çeşitleri

10dangelsin.com’da satışa sunulan sabun çeşitlerini hem ellerinizi yıkarken hem de yüzünüz için kullanabilirsiniz.  Cilt bakımınızı doğal ürünlerle yapmak istiyorsanız zeytinyağlı sabun, pirina yağı sabunu gibi bitkisel ve doğal içeriklere sahip sabunları tercih edebilirsiniz. Bu ürünler özellikle kuru ciltleri olanlar için nemlendirmede çok etkilidir.

Düzenli kullanımda kuruyan saç derisini ve cildi nemlendirir ve canlanmasını sağlar. Kurumanın önüne geçilen ciltlerde cildinizin doğal parlaklığı yakalaması ve canlı görünmesi mümkün olacaktır. Bu ürünlerden vaat edilen etki için belirli bir süre kullanmak gerekir.

Doğal katı sabun çeşitleri saç köklerinizi de güçlendirir. Çeşitli sebeplerle zayıflamış ve yıpranmış saç telleri dökülmeye ve kırılmaya başlar.  Sitemizde yer alan sabunları kullanarak saçlarınızın güçlenmesini sağlayabilir ve kırılmasını önleyebilirsiniz.  Şampuanınızla birlikte kullanabileceğiniz gibi tek sabunu da kullanabilirsiniz. Dermatolojik durumlarda bir uzmana danışarak kullanmanız daha doğru olur.

Saç Bakımında Sabun Nasıl Kullanılır?

Sitemizde satışa sunulan bitkisel özlü sabunların el ve yüz dışında saç bakımında da kullanılabileceğinden bahsettik. Saçlarınızın canlanması, parlak görünmesi ve kırılgan etkisinin ortadan kalkması için doğru kullanmalısınız.

Duş sırasında sabunla elinizi köpürttükten sonra saçınıza masaj yapar şekilde uygulayın. 2-3 dakika saç derinize etki etmesini bekleyin. Daha sonra da durulayın. Şampuan fiyatları; gramajına ve bitkisel özüne göre değişmektedir. Aradığınız katı şampuanları sitemizde bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.