ÖZ1172
₺119,90 KDV Dahil
ÖZ1167
₺94,90 KDV Dahil
ÖZ1171
₺134,90 KDV Dahil
ÖZ1166
₺89,90 KDV Dahil
ÖZ1169
₺126,90 KDV Dahil
ÖZ1075
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1076
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1168
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1170
₺29,90 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Zeytin ve Zeytinyağı

Zeytin ve zeytinyağı çeşitleri hem sofralarımızı hem de kahvaltılarımızı zenginleştirmektedir.  Ülkemiz zeytin çeşitliliği ve yetiştiriciliği açısından dünyanın önde gelen ülkeleri arasındadır. Sofralık ve yağlık olarak farklı yağ seviyelerinde çok sayıda zeytin türü ülkemizde satışa sunulmaktadır.  Zeytinin cinsine, tane büyüklüğüne ve olgunlaştırma yöntemine göre farklı yörelerde yetiştirilen zeytinleri ve bu zeytinlerden elde edilen zeytinyağını 10dangelsin.com’da bulabilirsiniz.

Ege Bölgesi civarında yetiştirilen zeytinler yüksek yağ oranı olması sebebiyle daha çok zeytinyağı yapımında tercih edilmektedir. Güney Marmara kısmındaki zeytinler ise sofralarımızı zenginleştirmektedir. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun farklı zeytin türlerini sitemizde bulabilirsiniz. En uygun fiyatlarla zeytin ve zeytinyağı çeşitlerin bu kategorimiz altında satın alabilirsiniz.

Sofralarınızı Zenginleştiren Zeytin Çeşitleri

Türkiye’de sofralık zeytin Sarı Ulak, Domat, Memecik, Eşek, Gemlik, Ayvalık gibi zeytin çeşitleri 10dangelsin.com’da satışa sunulmaktadır.   Farklı yağ oranlarına sahip zeytin türlerini en uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle sitemizden satın alabilirsiniz.

Çizik olarak da tüketebileceğiniz yüksek yağ oranına sahip Ayvalık zeytini; etli, küçük çekirdekli, silindir şeklinde sofralık tüketebileceğiniz Gemlik zeytini ürünlerimiz arasındadır. Ayrıca büyük ve iri taneli yetiş zeytin olarak tüketebileceğiniz Domat zeytini; uzun ömürlü siyah ve yeşil zeytin olarak sofralarınızı süsleyecek Eşek zeytini; etli ve çekirdek oranı yüksek, yağlı Memecik zeytini ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

Aradığınız tüm zeytin çeşitlerini sofralık ya da yağlık olarak sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

En Kaliteli Zeytinyağı Çeşitleri

Uzun ömürlü ve besin değeri yüksek olan zeytinyağı çeşitleri 10dangelsin.com kalitesiyle sofralarınızda yerini alıyor. Doğal ve sağlıklı yağ tüketmek isteyenler için en kaliteli zeytinyağı çeşitlerini satışa sunuyoruz. Tercihinize bağlı yetiştirilme koşulları, üretim tekniği ve zeytin türüne göre farklı zeytinyağı türlerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Ürünlerimiz arasında daha çok geleneksel yöntemlerle üretilen zeytinyağını tercih ediyoruz. Çünkü bu sayede zeytin değerinin korunabildiğini biliyoruz. Günlük kullanım için ihtiyacınız olan saf zeytinyağı ve yemeklerde kullanacağınız asit oranı fazla riviera zeytinyağı çeşitlerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Farklı üretim yöntemleriyle üretilen ve en kaliteli halde sofralarınızda yerini alan zeytinyağı türlerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Zeytin Ürünleri Siparişi

Zeytinyağı ve zeytin ürünleri siparişiniz en kısa sürede hazırlanmakta ve uygun saklama koşullarıyla anlaşmalı kargo şirketleriyle hızlı bir şekilde masalarınızda yerini almaktadır. Farklı kalitede zeytin ve zeytinyağı çeşitlerini en uygun fiyatlarla sitemizden sipariş verebilirsiniz. İhtiyacınıza göre farklı ağırlıklarda zeytin ürünleri ücretsiz kargo seçenekleriyle adresinize kadar ulaştırılmaktadır.

Sağlıklı yağ kullanmak isteyenler için zeytinyağı, sofralarını yeşil ve siyah zeytin türleriyle zenginleştirmek isteyenler için de zeytin türlerimiz Balıkesir ve Ege yöresinde üretilerek satışa sunulmaktadır.  Sele zeytin, biber dolgulu yeşil zeytin,  çizik zeytin,  kırma zeytin gibi farklı seçenekleri hemen sipariş verebilirsiniz.  Zeytinyağı çeşitlerimiz arasında da natürel birinci,  taş baskı, erken hasat zeytinyağı çeşitlerimiz sizleri bekliyor.