SMN1023
₺36,90 KDV Dahil
SMN1027
₺36,90 KDV Dahil
SMN1031
₺34,90 KDV Dahil
SMN1024
₺37,90 KDV Dahil
SMN1015
₺34,90 KDV Dahil
SMN1016
₺39,90 KDV Dahil
SMN1021
₺37,90 KDV Dahil
SMN1019
₺56,90 KDV Dahil
SMN1020
₺46,90 KDV Dahil
SMN1026
₺37,90 KDV Dahil
SMN1014
₺48,90 KDV Dahil
SMN1017
₺30,90 KDV Dahil
SMN1018
₺37,90 KDV Dahil
SMN1028
₺34,90 KDV Dahil
1

Taze Et

Her öğün sofralarımızda tüketilen bir ürün çeşididir. Dana eti, koyun eti ya da kuzu eti Türkiye’nin her yöresinde yemeklerde, fırında ya da ızgarada tüketilmektedir. Evlerimizde de misafir geldiğinde ya da özel günlerde kıyma, antrikot, kuşbaşı, gerdan gibi farklı et seçenekleri sofralarımızda yerini almaktadır. 10dangelsin.com’da da ihtiyacınız olan her türlü et seçeneğini bulabilirsiniz. İnsanların en çok dikkat ettiği konuların başında kaynağı belli et geliyor. Hayvanların tamamı Balıkesir yöresine aittir.  Danaların hepsi süt danasıdır. Kuzularda ise etler kıvırcık kuzulardan elde edilmektedir.  Tüm etlerimiz belirli bir süre dinlendirildikten sonra sofralarınızda yerini almaktadır. Kaynağı belli et tüketmek istiyorsanız 10dangelsin kalitesinden şaşmayın.

Taze Et Çeşitleri

Sitemizde satışını yaptığımız taze et çeşitleri dana ve kuzu eti türleridir.   Hem dana hem de kuzu etinde en çok tercih edilen tür kıymadır.  Ürünlerimiz arasında dana yemeklik kıyma, dana köftelik kıyma ve kuzu kıyma seçenekleri vardır.  Köftelik kıymamız az yağlı,   yemeklik kıymamız ise orta yağlıdır. Dana kıymalarımız döş kısmından kesilmektedir. Kuzu kıymalarımız ise az yağlıdır ve kuzunun but ile kol kısımlarından çekilir. Kıymayla köfte yapmaya uğraşmak istemeyen müşterilerimiz için özel baharatlarla yapılan kasap köfte ürünlerimizi de satıyoruz.   Kıyma ve köfte dışında dana ve kuzu kuşbaşı da en çok tercih edilen et türleri arasındadır. Kemikli dana kuşbaşı, kemikli kuzu kuşbaşı ve kemiksiz kuzu kuşbaşı seçeneklerimizi satın alabilirsiniz.  Tüm tencere yemeklerinde kullanabileceğiniz dana kuşbaşı ürünlerimiz tranç, sokum ve yumurta olarak biline en yumuşak bölgelerden elde edilmektedir. Kemiksiz kuzu kuşbaşı ise kuzunun but ve kol kısımlarından doğranır.  Kemikli kuzu kuşbaşı ise kol ve but kısmından kemikli şekilde doğranmaktadır. Et seçenekleri arasında farklı dana eti lezzeti arayanlar için de dana haşlama, dana bonfile, dana sote ve dana antrikot ürünlerimiz bulunmaktadır.   Dana haşlama dananın en lezzetli bölümlerinden incik, hiç yağı olmayan nuar bölümünden elde edilmektedir. Hafif yağlı olan dana antrikot göğüs ve boyun arasındaki sırt kısmından kesilir. Dana bonfile de etin en yumuşak yeri olan sırt kısmından elde edilir. Bonfile yağsız ve sinirsiz olarak satışa sunulur. Dana sote tranç, sokum ve yumurtadan hazırlanır. Ürünlerimiz arasında kuzu pirzola,  kuzu incik haşlama ve kuzu gerdan haşlama da bulabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Taze Et Çeşitleri

10dangelsin.com olarak müşterilerimize kaliteli cinslerden elde edilen en lezzetli et türlerini en uygun fiyatlarla satışa sunmayı hedefliyoruz.  Kuzu ve dana etinde ızgara, fırın ve tavalık ya da ocaklık yemeklere uygun her türlü taze et çeşidini hemen sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimiz ücretsiz kargo seçenekleriyle adresinize ulaşmaktadır.