ER1017
₺27,00 KDV Dahil
ER1023
₺16,25 KDV Dahil
ER1016
₺39,60 KDV Dahil
TLH1010
₺17,50 KDV Dahil
TLH1013
₺10,00 KDV Dahil
TLH1014
₺34,90 KDV Dahil
TLH1012
₺20,00 KDV Dahil
GZN1011
₺27,30 KDV Dahil
MN1010
₺4,80 KDV Dahil
GZN1018
₺39,90 KDV Dahil
1

Süt Ürünleri

Süt tek başına da tüketilebileceği gibi yemek, atıştırmalık ya da tatlı gibi yiyeceklerde de en temel yardımcı madde olarak kullanılabilir. Ayrıca yoğurt, ayran, peynir gibi ürünlerde de temel madde olarak kullanılan sütle yapılan ürünler besleyici özelliğiyle öne çıkıyor.  Süt ürünleri özellikle büyüme çağında bulunan çocuklarda yoğun olarak tüketiliyor.

Ülkemiz büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer aldığı için her yörenin kendine has süt ürünleri bulunabiliyor.  Kullanım alışkanlıkları ve kültüre göre her yörede üretilen farklı süt ürünleri 10dangelsin.com ile ülkemizin her yerine ulaşıyor.   Ege yöresi başta olmak üzere ülkemizin her yerinde üretilen süt ürünlerini en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Süt Ürünleri Çeşitleri

Özellikle kahvaltılık ihtiyaçlar için öne çıkan süt ürünler birçok peynir türüyle ön plana çıkıyor.  Her yaşta sağlıklı beslenme alışkanlığı olanlar için farklı tat, yapı ve şekilleriyle süt ürünleri mutfaklarınızı zenginleştiriyor. 10dangelsin’de yöresel ya da geleneksel birçok süt ürününü bulabilirsiniz. Sağlıklı yaşam sürdürmek isteyenler için kalsiyum ve protein barındıran yapısıyla vücudumuzun ihtiyacı olan besin desteğini sağlar.

Ülkemizde birçok yerde tercih edilen süt ürünlerini Türkiye’nin tüm zenginlikleri olarak görüyor ve sofralarınızla buluşturuyoruz. Keçi sütü, inek sütü ya da koyun sütü gibi farklı süt türlerinden elde edilen ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı tercih ve damak zevkine uygun aradığınız tüm süt ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz.  Faydalı bakteriler barındıran sütten elde edilen ürünler sindirim sistemi desteği, kemik sistemini güçlendiren yapısıyla çocuk gelişiminde de öne çıkan besin türü oluyor.

Süt Ürünleri Fiyatları

Süt ürünleri fiyatları; ürünün türüne, ürünün üretim şekline, süt türüne ve üretim sürecine göre değişmektedir. Geniş bir fiyat yelpazesiyle satışa sunulan süt ürünleri içinde aradığınız birçok yöresel çeşidi 10dangelsin.com’da bulabilirsiniz.

Saklama koşulları konusunda da sizlere esneklik sağlayan ürünler son kullanma tarihi içinde güvenle tüketilebilir. Sağlıklı beslenmek isteyen kişiler, sporcular ve çocuk gelişimini sağlıklı yürütmek isteyen ebeveynler için süt ürünleri sizleri bekliyor. Hemen her damak zevkine uygun süt ürünlerini sipariş verebilirsiniz.