SMN1011
₺35,90 KDV Dahil
SMN1012
₺37,90 KDV Dahil
SMN1013
₺15,90 KDV Dahil
SMN1025
₺22,90 KDV Dahil
AYT1010
₺19,90 KDV Dahil
AYT1011
₺31,90 KDV Dahil
1

En Lezzetli Sucuk Türleri

Sofralarımızın en çok tercih edilen et ürünleri arasında sucuk geliyor. Kahvaltılarımızda omletlerde, tostlarımızda ve daha birçok farklı şekilde kullanılan en kaliteli sucuk çeşitlerini 10dangelsin.com’da bulabilirsiniz.

Ürünlerimiz arasında kasap baton sucuk,  kasap kangal sucuk ve kasap parmak sucuk seçeneklerini bulabilirsiniz. Sucuklarımızın elde edildiği kuzu ve danaların tamamı da Balıkesir yöresinde yetiştirilmektedir. Tüm sucuklarımız süt danası ve kıvırcık kuzulardan elde edilmektedir.

Özel baharatlarla harmanlanan kaliteli sucuk çeşitleri sofralarınızda en taze haliyle yerini almaktadır. Kasap baton sucuklar dilimli şekilde tercih edilir. Kahvaltılarınızda, tost ya da sandviçlerde hem çiğ hem de pişmiş olarak tüketebilirsiniz.  Kasap sucuklarımız da kahvaltı dışında pizza, pide ve börek gibi hamur işlerinde de kullanılabilir. Farklı bir sucuk lezzeti arayan müşterilerimiz için de hellim peynirli fıstıklı sucuklarımızı öneriyoruz. Bu sucuklar Hellim peynirinin yanında Antep fıstığı ilave edilerek yapılmaktadır. Son zamanlarda çok tercih edilen lezzetler arasındadır. Parmak sucuklar orta acılı olarak üretilir ve kahvaltılar için çok tercih edilmektedir.  Buzdolabında uzun süre saklayabilirsiniz.

Kaliteli Pastırma Çeşitleri

10dangelsin kalitesiyle çiğ etin farklı baharat ve tuzla birlikte kurutulması sonucunda en kaliteli pastırma çeşitleri sofranızda yerini almaktadır. Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetleri arasında olan ve ülkemizde Kayseri’nin üretim merkezi olduğu pastırmalar Orta Asya’dan günümüze gelen bir lezzettir.

Pastırma üretimimiz de Balıkesir yöresinde yetiştirilen dana etlerinden yapılmaktadır. Pastırmalarımızın tamamında süt danaları kullanılmaktadır. Danada antrikot, bonfile ve kontrafile bölümlerinden alınan etlere baharatlar da ekleyerek tuz ve çemenle kurutuyoruz ve sonrasında satışa hazır hale getiriyoruz. 100 gramlık porsiyonlar halinde kaliteli pastırma seçeneklerin sipariş edebilirsiniz.

Sofralarınızı Zenginleştirecek Kuru Et Çeşitleri

Kuru et, Boşnak pastırması olarak da bilinmektedir.  Bu et kurutulan dana etinin farklı sos, baharatlarla birlikte marine edilmesidir. Yağsız bölümlerden kesim yapılır. Kürleme, dumanlama ve kurutma aşamalarından sonra sofralarınızda yerini almaktadır.

10dangelsin kalitesiyle satışa sunulan kuru et çeşitleri de Balıkesir yöresinde bulunan danalardan elde edilmektedir. Dananın          kontrafile bölümünden elde edilir.   Satışını yaptığımız kuru et çeşitleri baharat içermez. Bu ürünler çiğ ya da pişmiş olarak tüketilebilir. Kuru et çeşitlerimiz de 60 gramlık porsiyonlar halinde satışa sunulmaktadır.

 Aradığınız kuru et, pastırma ve sucuk gibi her türlü işlenmiş et türünü 10dangelsin.com kalitesiyle bulabilirsiniz.

Online Şarküteri Ürünleri Siparişi

10dangelsin.com’da her türlü şarküteri ürününü online olarak sipariş edebilirsiniz. Online şarküteri ürünleri siparişi sonrasında sucuk, pastırma ve kuru et gibi et ürünlerimizi ücretsiz kargo seçenekleriyle adresinize yolluyoruz.

Dana ve kuzu etlerinden özel olarak işlenerek elde edilen ve sofralarınızı zenginleştiren sucuk, kuru et ve pastırma gibi ürünleri en uygun fiyatlara sitemizden sipariş verebilirsiniz.