ÖZ1161
₺17,90 KDV Dahil
SKG1012
₺14,90 KDV Dahil
EK1027
₺34,90 KDV Dahil
SKG1011
₺13,90 KDV Dahil
1

Soslar

Dünyada çeşitli mutfaklarda yemeklere kendine has lezzetler katan sır soslardan geçiyor. Soslar hem Türk mutfağında hem de başka ülkelere ait mutfaklarda farklı isimlerde anılıyor. Mutfakta vakit geçirmeyi sevenler için sos hazırlamak bir tutku haline gelirken vakit konusunda sıkıntı yaşayanlar için pratik çözümler bulabilmek adına hazır olarak satılan doğal soslar kurtarıcı oluyor. 10dangelsin.com’da her damak zevkine uygun bir sos türü bulabilirsiniz.

Soslar yemeklere lezzet, aroma ve görsel çekicilik kattığı için tercih edilmektedir.  Tercihinize göre yemeklerinizde sıcak ya da soğuk şekilde farklı soslar kullanabilirsiniz.  Doğru baharatlarla kombin edildiğinde soslar salatalarınıza, yemeklerinize ve sofranıza eşsiz lezzetler katıyor.   Aradığınız birçok sos türünü sitemizde bulabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

En Yaygın Kullanılan Sos Çeşitleri Nelerdir?

Türk mutfağında en yaygın kullanılan sos çeşitleri her yörede birbirine benziyor.   Özellikle son yıllarda organik ürünlere olan talep arttığı için mutfaklarda organik nar ekşisinden organik alıç sirkesine, organik elma sirkesinden organik sumak ekşisine kadar birçok sos kendine raflarda yer buluyor. Ülkemizin çeşitli yörelerinden üreticiden direkt size ulaşmasını istediğiniz sosları hemen sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Sofralarınıza lezzet katmak ve kahvaltılarınızı çeşitlendirmek için acuka, domates sosu, acılı ve acısız menemen,  doğrama domates,  zeytin ezmesi, havuçlu ve biberli domates sosu gibi birçok ürünü 10dangelsin.com’da bulabilirsiniz. Pratik bir şekilde kahvaltılarınızı hazırlamak ve birçok ürünü yaz aylarında olduğu gibi lezzetli tüketebilmek için Anadolu mutfağına has soslar sizleri bekliyor.

Yemeklerinize, salatalarınıza lezzet katmak, özellikle kısıtlı zamanlarda zengin kahvaltı sofraları kurabilmek için organik soslarımızı tercih edebilirsiniz.

Sos Fiyatları

Sos fiyatları; sosun gramajına, sos türüne ve markasına göre değişmektedir. 10dangelsin.com olarak ülkemizin çeşitli yerlerinde organik olarak üretilen birçok sos türünü en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

Organik ürünlerle sağlıklı beslenmek ve zengin soslarla sofralarınızı lezzetlendirmek için ürünlerimizi inceleyebilir ve ücretsiz kargo seçeneği ve çok uygun fiyatlarla hemen sipariş verebilirsiniz.  Farklı lezzetler denemek ve her damak zevkine uygun lezzetler bulabilmek için soslarımızı deneyebilirsiniz.