1

Şampuan

Şampuan, saç bakımına önem verenler için vazgeçilmez bir üründür. Özellikle doğal ürünlerle bakımını yapmak isteyenler bitkisel şampuanlar tercih ederler. Bitkisel olarak üretilen şampuanlar tamamen doğal olan bitkisel özlerden meydana gelmektedir. Bu ürünler silikon, renklendirici gibi maddeler içermez.  Saç derinizin güçlenmesi ve saçınızın canlı bir görünüme kavuşması için sitemizde satılan şampuanlar arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Günümüzde bitkisel olan şampuanlara olan ilginin artmasıyla birlikte birçok marka bu yönde gelen taleplere yönelik üretim yapmaktadır.  Saç sorunlarınıza kesin çözüm için saçınızı kirlerden arındıracak şampuanlar tercih edebilirsiniz.  Çay ağacı, ardıç ağacı, zeytinyağı gibi bileşenlerden üretilen şampuanlar farklı içerikleriyle saç derisi sorunlarına karşı en büyük mücadelecidir.

Şampuan Nasıl Kullanılır?

Şampuanlar doğru kullanıldığında saç bakımınız konusunda siz büyük avantajlar sunar. Öncelikle bitkisel şampuanlardan istediğiniz faydayı görebilmek için doğru uygulamalısınız. Şampuanlar uygulanırken masaj yapar şekilde saçlara uygulanmalıdır. Ayrıca saçlarınıza çok oranda uygulamaktan kaçınmalısınız. Bir nohut tanesi kadar şampuanla saçlarınızı kolayca temizleyebilirsiniz.  İyice masaj yaparak şampuanı uyguladıktan sonra biraz bekleyerek iyice durulayabilirsiniz.

Şampuan seçiminde yapılan en büyük hatalardan biri bir şampuana takılıp kalmaktır. Çünkü cildimiz bir süre sonra şampuana karşı olumsuz tepki vermeye başlayacaktır. Saç deriniz bir şampuana alıştığında vaat edilen etkiyi sunmamaya başlar. Bu yüzden 10dangelsin.com’da satışa sunulan şampuanlar arasında şişe bazında belirli aralıklarla değişikliğe giderek cildinizin alışkanlık geliştirmesini engelleyebilirsiniz.

Organik Şampuan Çeşitleri

Özellikle bebeklerde şampuan seçimi organik olmalıdır.  Sitemizde organik bebek şampuanı da bulabilirsiniz.  Bunun yanında organik şampuanlar tüm dermatolojik testleri yapılmış ürünlerdir. Üretim aşamasında yapılan testlerden başarıyla geçen şampuanlar üretime çıkar.

Tercih edeceğiniz organik şampuan çeşitleri saç derinize de uygun olmalıdır. Cilt tipine uygun şampuan seçmediğinizde saçlarınız sağlıklı görünmez. Kuru ciltler için yağlı şampuanlar tercih edebilirken yağlı ciltler için de su bazlı şampuanlar kullanabilirsiniz. Şampuan fiyatları; ürünün markasına, içinde bulunan bitkisel özlere ve gramajına göre değişmektedir. Özel olarak toplanan bitkisel özlerden üretilerek sağlık dostu olarak satışa sunulan organik şampuan türleri arasından istediğinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Saç Kremi

Saçlarınızın her zaman yumuşak ve canlı görünmesini istiyorsanız saç kremi kullanmalısınız. Bu sayede duştan sonra saçlarınızı kolayca tarayabilir ve saç tellerinizin kırılmasına engel olabilirsiniz. Bununla birlikte saçlarınız her zaman parlak gözükebilir. Saç kremleri duşta, duş sonrası ve şekillendirici olarak farklı şekillerde üretilmektedir. Sitemizde tamamen bitkisel özlerden satışa sunulan saç kremlerini bulabilirsiniz.

Saçlarınızın kolayca şekil alması ve daha kolay taranması adına işlevsel bir ürün olan saç kremleri duş sırasında uygulanarak saçlarınızın iyice durulanmasını gerektirir. Kuru cilt yapısı olanlar ya da saçlarını her gün yıkayanlar saç diplerinin kurumasıyla sık sık karşılaşır. Bu yüzden saçlarınızı her zaman nemlendirmeniz gerekir. Bu tarz sorunlara karşı saçlarınızın sürekli nemli olması için saç kremi kullanabilirsiniz.

Saç Kremi Nasıl Kullanılır?

Saç kremi saçlara masaj yapar şekilde uygulanır. Bir süre bekledikten sonra hemen detaylı şekilde durulanır. Gün içinde toz, nem ve sıcağa bağlı olarak saçlarınız yıpranır. Bu durumda saçlarınızın direnci düşerek daha cansız ve bakımsız görünmesi söz konusu olur. Karşılaştığınız bu sorunlara karşı doğru saç kremi saçlarınızın canlanmasını sağlar.

Saç bakımı için en çok tercih edilen ürün olan şampuanlardan sonra saç kremleri gelir. Şampuanların temel işlevi saçlardaki fazla yapı ve kiri arındırmaktır. Saç kreminin ise temel görevi saçlarınızı besleyerek canlanmasını sağlamaktır.  Düzenli kullanımda saçların yumuşamasını sağladığı için kırılmalara engel olur. Sitemizdeki ürünleri inceleyerek hemen istediğiniz saç kremini satın alabilirsiniz.

Saç Kremi Fiyatları

Saç kremi fiyatları; ürünün markasına, bitkisel özlerine ve kullanım amacına göre değişir. Temel bakım ürünleri arasında yer alan saç kremleri saçlarınızı yıkadıktan sonra uygulanabilir.  Islak yapıda mat ve düz olan saçlarınız şampuandan sonra birbirine karışabilir. Bu aşamada kullandığınız saç kremi saçın esnekleşmesini sağlar ve ısıya karşı direnç göstermesini sağlar.

Durulanan saç kremlerini saçınıza masaj yaparak uygulamalısınız. Uyguladıktan sonra da biraz bekleyin. Saç kremi saçınızı beslesin ve saç yüzeyinizi yatıştırsın. Daha sonra detaylı şekilde durulamaya özen gösterin. Aradığınız birçok saç kremini 10dangelsin.com’da çok özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.