ÖZ1074
₺37,90 KDV Dahil
ÖZ1065
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1067
₺33,90 KDV Dahil
ÖZ1070
₺33,90 KDV Dahil
ÖZ1061
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1071
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1072
₺33,90 KDV Dahil
ÖZ1072
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1069
₺33,90 KDV Dahil
ÖZ1073
₺19,90 KDV Dahil
1 2 >

Reçel

Kahvaltılarda olmazsa olmaz ürünlerin başınca reçel çeşitleri geliyor. Reçeller kahvaltılarda tatlı ihtiyaçlarına cevap veriyor. Her meyveden yapılabilen reçeller Türk mutfaklarında her dönem en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Kahvaltılara lezzet katan reçeller aynı zamanda doğal yollardan tatlı ihtiyacını karşılama konusunda da yardımcı oluyor.

Meyve sevmeyen insanlar dahi, meyvenin şekerle bir araya geldiği reçelleri tüketmekten hoşlanır. Portakal, mandalina, bal kabağı, ayva, çilek, elma, domates ve aklınıza gelecek daha birçok ürünü reçel olarak sofralarınızda görebilirsiniz. Yaz aylarında meyvelerin en bol olduğu zamanlarda kışın da meyveleri tüketebilmek adına en verimli saklama yollarından biri de reçel olarak tüketmektir. Sitemizde birçok meyveye ait kaliteli reçel çeşitlerini bulabilirsiniz.

Reçel Kavanozu Nasıl Olmalıdır?

Reçel seçerken kavanoz seçimi çok önemlidir.  Doğru kavanozla ve saklama koşullarıyla reçellerinizi uzun süre saklayabilirsiniz.   İri taneli ve bütün halde olan meyvelerden oluşmayan reçeller küçük ve cam kavanozlarda muhafaza edilebilir. Reçeller için en sağlıklı saklama yöntemi cam kavanozlardır. Sitemizdeki tüm reçeller cam kavanozlarda satışa sunulmaktadır.

Reçeller genelde yaz aylarında yapılır. Ancak daha farklı zamanlarda hasadı yapılan meyvelerde o dönemde de reçel yapılabilir.  Satın aldığınız reçeli buzdolabında uygun koşullarda saklarsanız uzun bir süre boyunca tüketebilirsiniz. Cam kavanozun ağzını sıkıca kapattığınızda reçelin son kullanma tarihine kadar uzatabilirsiniz. Sitemizde yer alan reçeller arasında kahvaltı sofralarınızı lezzetlendirmek elinizde.

Reçel Fiyatları

Reçel fiyatları; reçelin türüne, reçel kavanozunun büyüklüğüne, ana madde olan meyve ya da sebzenin değerine göre değişmektedir. Bir ceviz reçeli daha fazla tutarken bir domates reçeli daha uygun fiyatlarla satışa sunulabilir. Sitemizde her damak zevkine hitap eden reçelleri satın alabilirsiniz.  Ayrıca istediğini gramajlarda reçel satın alarak farklı seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Türk mutfağında evde reçel yapımı da son derece yaygındır. Ancak evde reçel yapma konusunda zamanınız yoksa ya da usta ellerden reçel yemek istiyorsanız 10dangelsin.com üzerinden birçok ürünü inceleyebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla satışa sunulan birbirinden lezzetli reçelleri hemen sipariş verebilir ve kahvaltı sofralarınıza canlılık getirebilirsiniz.