ER1016
₺39,60 KDV Dahil
ER1017
₺27,00 KDV Dahil
ER1023
₺16,25 KDV Dahil
TLH1012
₺20,00 KDV Dahil
TLH1010
₺17,50 KDV Dahil
TLH1013
₺10,00 KDV Dahil
TLH1014
₺34,90 KDV Dahil
MN1010
₺4,80 KDV Dahil
GZN1011
₺27,30 KDV Dahil
1

Peynir

Kahvaltı öğünü toplumumuz ve sağlıklı yaşam için çok önemlidir. Kahvaltı masalarında da değişmeyen ve ilk akla gelen ürünlerin başında peynir geliyor. Kültürümüzde çok farklı türleri olan peynirler fermente yapısı sayesinde sağlıklı beslenmeyi seçenler için ilk tercih sebebi oluyor. Sitemizde farklı yapısıyla, tadıyla ve türleriyle istediğiniz peyniri bulabilir ve mutfaklarınıza zenginlik katabilirsiniz.

Türk mutfak kültüründe çok sayıda yöresel ya da geleneksel peynir türü vardır. İster tek başına tüketebileceğiniz isterseniz de birçok yiyecekte hazırlık sürecinde kullanabileceğiniz peynir türlerini tercih edebilirsiniz. Kendine has yapısıyla tüm yemeklerde lezzet unsuru olan bu ürünler besin değeri açısından da çok verimlidir. Kalsiyum ve protein yapısıyla peynir vücudumuzun ihtiyacı olan desteği kazanmada çok etkilidir. Beyaz peynir türleri ülkemizde öne çıksa da çok sayıda farklı peynir türü bulunmaktadır. İnek sütü, koyun sütü ya da keçi sütü gibi farklı süt türlerinin mayalanmasıyla her tercihe ve damak zevkine uygun bir peynir üretilmektedir.

Peynir Çeşitleri

Ülkemizde peynir çeşitliliği bakımından büyük bir zenginlik vardır. Her yörede çok sayıda peynir türü tüketilmektedir. Geleneksel beyaz peynirlerden tulum peynirine, lor peynirinden sepet peynirine, kelle peynirinden olgunlaştırılmış koyun peynirine kadar birçok peynir türünü sitemizden satın alabilirsiniz.

Daha çok kahvaltıda tüketilen ancak mezelik olarak da tercih edilebilen peynirler farklı damak zevklerine hitap eden yapısıyla sofralarımıza zenginlik katıyor. Sütün cinsi ve sertlik derecesine göre peynirler de farklılaşmaktadır. Ayrıca sütün yapısına göre peynirin yağ ve tuz oranı da farlı olmaktadır.  Peynirleri kiloluk ya da farklı gramajlarla satın alabilirsiniz.  Sofralarınızı zenginleştirecek birçok peynir türünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Peynir Fiyatları

Peynir fiyatları; peynirin türü, sütün türü ve üretilme yöntemi gibi durumlara göre değişmektedir.  Her zaman sofralarda yer alan ekonomik peynir türleriyle birlikte sıra dışı tatlar arayanlara özel alternatif ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Ürün miktarı, yağ oranı, tuz oranı, peynir türü gibi unsurlara göre değişen fiyatlarıyla peynirler her bütçeye ve her damak tadına hitap ediyor. Sofranızda en özel lezzetleri arıyorsanız hemen peynirlerimizi inceleyebilirsiniz.