HDY1010
₺298,00 KDV Dahil
HDY1011
₺397,00 KDV Dahil
HDY1012
₺493,12 KDV Dahil
1

Özel Hediye

Sevdiklerinizi mutlu etmenin yolu sadece büyük hediyeler değildir. Günlük hayatta kullanabileceği hediyelerin yanında mutfaklarında ya da kişisel bakımlarında kullanacağı ürünleri de tercih edebilirsiniz.  Hangi ürünleri alabileceğinizi bilemiyorsanız 10dangelsin.com tarafından hazırlanan hediye sepetlerini satın alabilirsiniz.

Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik üç farklı hediye sepeti hazırladık. Hediye sepetlerimizde mutfak ürünleri, kişisel hijyen ürünleri, kişisel bakım ürünleri bir arada bulunmaktadır. Sevdiklerinizin ihtiyacı olacak farklı ürünleri tek bir sepette bir araya getirdik.

Kaliteli ve lezzetli mutfak ürünlerinden organik bakım ürünlerine kadar çok sayıda ürünün bulunduğu hediye sepetlerimizi hemen satın alabilirsiniz. Annelerinize, arkadaşlarınıza, iş arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize çok özel ürünlerin bulunduğu sepetlerimizi hemen ulaştıralım.

Sevdiklerinize Kişisel Bakım Ürünleri

Sepetlerimizin tamamında kişisel bakım ürünleri de bulunmaktadır.  1 numaralı hediye sepetimizde şişe kolonya ve zeytinyağlı tüp kreme yer veriyoruz.  2 numaralı hediye sepetimizde ise zeytinyağlı tüp krem,  zeytinyağlı el ve vücut kremi, zeytinyağı sabunu bulunuyor. 3 numaralı hediye sepetimizde ise zeytinyağlı tüp krem,  zeytinyağlı el ve vücut kremi,  bitki özlü sabun seti,  zeytinyağlı şampuan,  zeytinyağlı saç kremi, zeytinyağlı duş jeli,  zeytin çiçeği kolonyası bulunuyor.

Sevdiklerinizin cilt bakımını düzenli olarak yapması ve sağlıklı ciltlere sahip olması için sepetlerimizde özel ürünlere yer veriyoruz.  Duş ürünleri yanında kişisel hijyen ürünleri,  nemlendirici vücut kremi ürünlerini de sepetlerimizde bulabilirsiniz.

Sevdiklerinize Temel Gıda Ürünleri

Hediye sepetlerimiz içinde sevdiklerinize temel gıda ürünlerinize de yer veriyoruz. 1 numaralı hediye sepetimiz sevdikleriniz için temel gıda ürünleri ağırlıklıdır. Bu sepette taş baskı zeytinyağı,  tam yağlı inek peyniri, sofralık siyah zeytin ürünlerini bulabilirsiniz. 2 numaralı hediye sepetimiz içinde sofralık teneke siyah zeytin,  taş baskı zeytinyağı,  yeşil harman teneke çayı,  iksir şişe gibi ürünleri de bulabilirsiniz. 3 numaralı sepetimizde teneke siyah zeytin,  taş baskı zeytinyağı,  organik arı sütü bal polen ve propolis bulunmaktadır.

Tüm sepetlerimizde kişisel bakım ürünleri ve temel gıda ürünleri yanında hafif kokusuyla zeytin çiçeği kolonyası da bulunmaktadır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için hemen hediye sepetlerimizi sipariş verin ve sevdiklerinize ulaştıralım.