1

Macunlar

Macunlar enerji verici özellikleriyle uzun yıllardan beri tüketilen ürünlerdir.  Her zaman zinde ve enerji hissetmek için farklı macunları tercih edebilirsiniz. İçeriklerinin tamamen bitkisel olması sebebiyle sağlığa bir zararı olmayan yiyeceklerdir.  Farklı bitkisel ürünlerden macunlar satın alabilirsiniz.

Özel tatlarıyla son derece lezzetli ürünler olan macun türleri vücudunuz için de hem bağışıklık güçlendirici hem de takviye edici bir görev üstleniyor. Ayrıca kendine has hoş kokularıyla doğru saklama koşullarında uzun süre tüketebileceğiniz bir üründür.  Bir macun satın almadan önce kullanım amacınıza göre kullanım oranınızı ve satın alacağınız macun türünü doktorunuza danışarak satın alabilirsiniz. Birçok macun türünü 10dangelsin.com’da bulabilirsiniz ve istediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Macun Çeşitleri

Macun çeşitleri farklı ihtiyaçlara göre birçok bitkisel özden oluşmaktadır.  Ballı kudret narından zeytinyağlı kudret narına,  Kitreli macundan zencefilli macuna kadar birçok ürünü sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Kudret narı macunu düzenli kullanımda cildinizi güneşin getirdiği zararlardan korumaktadır. Ayrıca egzama ve sedef gibi cilt hastalıklarına karşı kudret narı yoğun olarak kullanılmaktadır.  Kitreli macun da başta olmak üzere birçok macun türünün gün içinde 2-3 defa kullanılması önerilmektedir.

Doğru kullanım için her yemekten bir süre önce 1 tatlı kaşığı kadar tüketebilirsiniz. Satın aldığınız macunlar kullanmadan önce karıştırmanız önerilmektedir.  Aradığınız tüm macun türlerini hemen sitemizden sipariş verebilir ve sağlığınız için düzenli olarak tüketebilirsiniz.

Macun Nasıl Saklanır?

Sizin için 300 gramdan 460 grama kadar farklı gramajda macun türlerini satışa sunuyoruz. Bitkisel ve doğal yapısıyla her zaman evlerde yerini alan macunlar özellikle kış aylarında hastalıklara karşı da bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Ayrıca kendini enerjik hissetmek isteyenler için de macun doğru bir çözümdür.  Oda sıcaklığında sakladığınızda macunlar kullanım ömrü boyunca tüketilebilir.

Macun fiyatları; içindeki bitkisel öze, gramajına, markasına göre değişmektedir.  Sitemizde her talebe uygun macun türünü satışa sunuyoruz. Özellikle bitkisel özlerden her zaman faydalanmak isteyenler için farklı özelliklere sahip macun türlerini 10dangelsin.com’dan sipariş verebilirsiniz.  Aradığınız macunu hemen sipariş verin ve çok özel indirimlerden yararlanma fırsatını yakalayın.