1 2 3 4 >

Kozmetik

Kişisel bakımına önem verenler her zaman kozmetik ürünleri tercih ederler. 10dangelsin.com güvencesiyle her türlü kozmetik ürünü bulabilirsiniz. Makyaj ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş koruma ürünleri ve parfümler gibi geniş bir seçkiyi sizler için satışa sunuyoruz.

Son zamanlarda katkı maddesi bulunan kozmetik ürünleri tercih edilmemeye başladı. Birçok tüketici doğal ve katkı maddesi içermeyen bakım ürünlerini tercih ediyor. Sitemizde yer alan kozmetik ürünleri organik olarak üretilmektedir. Cilt sağlığını destekleyici ve insan vücuduna zararlı olmayan kişisel bakım ürünlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Hem erkekler hem de kadınlar için nemlendirici bakım ürünlerinden bebek şampuanına kadar birçok ürünü satışa sunuyoruz. Şampuan, saç kremi,  duş jeli, kremler ve kolonyalar gibi birçok kozmetik ürününü çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Organik Kozmetik Ürünleri

Organik kozmetik ürünleri içinde zararlı olan bir kimyasal barındırmayan ve Sağlık Bakanlığı tarafından organik olduğuna yönelik sertifikası bulunan üründür.  İçinde zararlı kimyasal barındırmayan bu ürünlerin saklama koşulları da ona göre belirlenir.

Makyaj, cilt bakımı, saç bakımı ve sağlığınız için organik kozmetik ürünlerini sitemizden satın alabilirsiniz. Yüzleriniz için nemlendirici, kırışıklık karşıtı krem, temizleyici, maske, arındırıcı, ölü hücre temizleyici, cilt tonu dengeleyici gibi birçok ürünü 10dangelsin’de bulabilirsiniz.

Kişisel bakım ürünlerimiz arasında erkekler de kendilerine özel ürünler bulabilirler. Ayrıca bebek bakımı için de bebek şampuanı satın alabilirsiniz. Detoks şampuan ve saç kremi,  zeytinyağı şampuanı gibi doğal şampuan türlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Organik Kozmetik Ürünleri Nasıl Anlaşılır?

Doğal içerikli olarak geçen çok sayıda kozmetik ürünü sentetik ve petrol bazlı malzemelerden üretilmektedir. Bu ürünler sertifikasız olarak üretilen kozmetiktir. Bir kozmetik ürününün organik olduğunu anlamanın en kolay yolu sertifikasını incelemektir. Organik üretim yapan tüm kozmetik firmaları gerekli sertifikaya sahiptir.

Paraben, parfüm ve silikon maddelerine sahip olan kozmetik ürünlerini düzenli olarak kullanırsanız cilt enfeksiyonları şikayetleriniz ortaya çıkabilir. Ayrıca organik olmayan ürünler erken yaşlanma ve toksin oluşumuna da yol açabilir. Organik bir kozmetik üründe sentetik içerik olmamalıdır. Ayrıca bu ürünlerin ambalajları da geri dönüşümlü olarak üretilmektedir.  Tüm organik ürünlerimiz sertifikalıdır.

Kozmetik Fiyatları

Kozmetik fiyatları ürün türüne göre değişmektedir. Fiyat konusunda daha detaylı bilgi sahibi olmak için tüm organik kozmetik ürünlerimiz inceleyebilirsiniz.  Tamamen organik yöntemlerle, hiçbir katkı maddesi içermeden üretilen kozmetik ürünlerini sitemizden sipariş edebilirsiniz.  En uygun fiyatlı kozmetik ürünlerini inceleyerek ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyin.

Cilt bakımı ve kişisel temizliğine önem verenler 10dangelsin.com kalitesiyle ücretsiz kargo seçeneklerini barındıran kişisel bakım ürünlerini sipariş edebilir.  Kolonyadan saç bakım yağına, şampuanlardan rahatlatıcı kreme, nemlendirici kremden yüz kremine kadar her vücut tipi için birçok ürünü satın alabilirsiniz.