İhtiyaç Sahibine Hediye

Anadolu’da ihtiyaç sahiplerine her zaman yardım edilmektedir. Sizler de ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak için iyilik paketlerimizi tercih edebilirsiniz. 10dangelsin.com olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere özel iyilik sepetleri hazırladık.

İhtiyacı olanlara hangi ürünlerin alınması gerektiği konusunda kararsızlık yaşıyorsanız ve bir evin ihtiyacı olacak birçok ürünü tek bir yerde bulmak istiyorsanız 10dangelsin iyilik sepetleri tam da sizin için hazırlanmış. Sepetlerimizin tamamında iyilik sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını dikkate alarak kaliteli ve özel ürünlere yer vermeye çalıştık.

Yardımlarınızın kusursuz olarak hazırlanması adına 2 farklı iyilik sepeti hazırladık. “İyilik paylaştıkça çoğalır.” sözünden yola çıkarak bizler de siparişini verdiğiniz iyilik sepetlerine özel hediye ürünler ekliyoruz. Yani ihtiyaç sahiplerine olan yardımlarınızın katlanmasını sağlıyoruz.

Çevrenizde ya da hiç tanımadığınız ihtiyaç sahiplerine sipariş verdiğiniz iyilik sepetlerini çok kısa bir süre içinde ulaştırıyoruz. Her zaman daha fazla kişinin derdine derman olmak isteyen müşterilerimiz için özel iyilik paketlerimizi ücretsiz kargo seçeneğiyle verdiğiniz adrese ulaştırıyoruz.

İhtiyaç Sahiplerine Hediyeli İyilik Sepeti

İhtiyaç sahiplerinin özellikle mutfak ve kişisel bakım ihtiyaçlarına cevap vermek adına size özel iyilik paketleri oluşturduk. 1 numaralı iyilik sepetimiz içinde natürel birinci zeytinyağı,  siyah sofralık zeytin, domates salçası, taze fasulye, limon sirkesi,  erişte ve prina yağı sabunu bulunmaktadır. 1 numaralı sepetlerimizi sipariş ettiğinizde 95 TL değerinde ürün de 10dangelsin ailesi olarak bizler ekliyoruz. Bu sepete peynir,  tarhana,  zeytin ve erişte ekleyerek dilediğiniz ihtiyaç sahibine en kısa sürede ulaştırıyoruz.

2 numaralı iyilik sepetimiz içinde natürel birinci zeytinyağı, siyah zeytin, domates salçası,  taze fasulye, limon sirkesi, biber salçası, erişte, prina yağı sabunu bulunuyor. Daha detaylı olan 2 numaralı iyilik sepetimiz içine 10dangelsin ailesi olarak yine 95 TL değerinde ürün ekliyoruz.  Bu sepetimizde de peynir, tarhana, zeytin ve erişte ekleyerek dilediğiniz ihtiyaç sahibine ulaştırıyoruz.

İyilik paketi siparişi veren müşterilerimiz için ücretsiz kargo seçeneğiyle ihtiyaç sahiplerine ürünleriniz hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’nin her yerindeki ihtiyaç sahiplerine iyilik paketlerinizi en kısa süre içinde yolluyoruz.