1

Duş Jeli

Her sabah güne erken saatlerde uyanık başlamak ve stresli geçen bir günün yorgunluğunu atmak için duş çok etkili bir çözümdür.  Duş sırasında şampuan kullanımı dışında hoş kokusu ve rahatlatıcı etkisiyle duş jeli de yoğun olarak tercih edilir.  Cildinizi kurutmayan ve cilt bakımınızı yapan duş jelleri ile parlak ve canlı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Cildinizi rahatlatan, ferahlatan, dinlendiren ve canlandıran duş jelleri ile günün her anı yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz. Duş jeli cildinizin temizleyecek yapıdadır.  Derinlemesine cildinizi temizleyen zeytinyağlı duş jeliyle hücre yenilenmesini hızlandırabilirsiniz.  Keyifli ve rahatlatıcı duş deneyimleri için ihtiyacınız olan organik duş jeli çeşitlerini 10dangelsin’de bulabilirsiniz.,

Duş Jeli Nasıl Kullanılır?

Duş jelinin beklenen etkiyi sağlaması adına kullanımı da doğru olmalıdır. Duş jelinizi kullanmadan evvel suyun sıcaklığını ayarlayın. Duşa girmeden önce duş jeli ve lifinizi hazır bulundurun. Lif, duş jelinin vücudunuza nüfuz etmesini sağlayacak.

Bir miktar duş jelini lifin üzerine uygulayarak köpürtmeye başlayın. Köpürttükten sonra tüm vücudunuza detaylı olarak uygulayın. Kısa bir süre bekledikten sonra vücudunuzu tamamen durulayın.

Duş jeli kullanımından sonra kokusunun kalmasını istemeniz durumunda sadece köpüklerden kurtularak durulanmanız yeterlidir.  Çok durulandığınızda kokusu uçacaktır. Unutmayın, duş jeli duş sırasında rahatlamanız için çok etkili bir araçtır. Her zaman parlak ve sağlıklı bir cilde sahip olmak için banyoda duş jeli kullanmaya özen gösterin. Sitemizde besleyici özellikte zeytinyağlı duş jeli çeşitlerini bulabilirsiniz.

Duş Jeli Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

Duş jeli vücudunuzda bulunan ölü deriyi, yağı ve kiri dışarı atmanızı sağlar. Ayrıca PH seviyenizi düzenleyerek cildinizin kurumasına engel olur. Hoş kokusu, rahatlatıcı etkisi ve cildin nem oranını tutması sebebiyle şampuanlardan daha fazla tercih edilen kozmetik ürünler arasındadır.

Cilt tipinize uygun duş jeli seçerek parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Duş jeli kullandıktan sonra çok az su tutarak köpüğü giderebilirsiniz. Duş jellerinin temel özelliği temizleyici etkisinin yanında rahatlatıcı etkisidir. İçindeki bileşenler ve hoş kokusu sayesinde gevşemenize ve tüm yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olur.

Duş Jeli Fiyatları

Duş jeli fiyatları için sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz. Bir duş jelinin kalitesi fiyatları üzerinde etkiye sahiptir.  Çok ucuz fiyatlı duş jelleri kalitesi düşük, cildiniz için fayda sağlamayacak ürünlerdir.  10dangelsin.com’da zengin içeriğe sahip, kaliteli ve uygun fiyatlı duş jeli çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Duş jeli fiyatlarını etkileyen diğer bir etmen ise bileşeni olan maddelerdir. Bileşenleri arasında bulunan zeytinyağı gibi ürünlerin kalitesi de fiyatlarını belirler. Hem erkeklere hem de kadınlara özel zeytinyağlı duş jeli seçenekleri için sitemizi ziyaret edin. Ferahlık hissi verecek ve tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilen duş jelini hemen satın alabilirsiniz. Bu kategorideki ürünlerimiz de ücretsiz kargo seçeneğiyle satışa sunulmaktadır.