1 2 3 4 >

Bitkiler

Bitkiler insanoğlunun eski çağlardan beri doğayı tanıma gayreti sonucunda yaşayarak öğrendiği ürünlerdir. Geçmiş deneyimlerden gelerek bugün birçok hastalığa ya da soruna karşı bitkiler kullanılmaktadır. Soğuk algınlığında tercih edeceğimiz bitki çayları ile kış aylarındaki hastalıklardan kurtulabilir ya da korunabiliriz. 

İnsanlık için her zaman çeşitli anlamlar yüklenen bitki çeşitlerini kurutulmuş halde 10dangelsin.com’da bulabilirsiniz. Birçok sorununuza karşı araştırdığınız ve çevrenizde bulamadığınız kurutulmuş bitki türünü sitemizde bulabilirsiniz.  Ülkemizin dört bir yanında ya da dünyanın diğer ucunda yetişen birçok bitkiye tek bir tıkla ulaşmanız mümkün.

İhtiyacınız olan tüm bitki türlerini uygun gramajlarla ve fiyatlarla satışa sunuyoruz.  Tüm bitkiler için ücretsiz kargo seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

Kurutulmuş Bitki Türleri

Bu kategorimizde kurutulmuş birçok bitki türünü bulabilirsiniz.  Kadınların göğüs sorunlarına ve idrar söktürücü özelliğiyle şerbetçi otu; yüksek tansiyon hastaları için tercih edilen ve vücut direncini arttıran çoban çökerten;  kuru öksürük sorunlarına karşı yakı otu;  sindirim sistemine büyük fayda sağlayan civanperçemi; iştah açıcı özelliğiyle pelin otu tercih edebilirsiniz.

Kurutulmuş bitki türleri sağlıklı yaşam ve alternatif tıp uygulamaları için satışa sunulmaktadır.  Ürünlerimiz arasında papatya, lavanta,  biberiye,  kekik, funda yaprağı, ebegümeci, altın otu, açlık otu gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

Farklı ihtiyaçlar için mısır püskülü,  kiraz sapı,  zeytin yaprağı, zeytin çekirdeği,  yarım kesim domates,  kurutulmuş karışık sebze gibi ürünleri de ücretsiz kargo seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz.

Bitki Çayları

Bitkiler bölümümüzde farklı bitki çayı türlerini de satın alabilirsiniz.  Anne çayı, kış çayı,  yeşil harman bitki çayı,  ıhlamur,  ada çayı,  match çayı,  zeytin yaprağı çayı gibi bitki çaylarını da bulabilirsiniz. Uyku sorunlarınızda, kış aylarında soğuk algınlığı sorunlarınızda ve daha birçok probleminizde rahatlatıcı etkisiyle birlik bitki çayı türü sizleri bekliyor.

Zengin bir şifa deposu arayanlar için 9’u bir yerde çayımızı da öneriyoruz. Yeşil çay, funda yaprağı, barut ağacı kabuğu, sinirli ot, biberiye, cinnema, bilye keklik, çoban çökerten, mate bitkilerinden meydana gelen bu çayımızı da tercih edebilirsiniz. Çeşitli amaçlar için kullanabileceğiniz ve çay yaparken kullanabileceğiniz her türlü kurutulmuş bitki seçeneklerini sitemizden bulabilirsiniz.