1 2 3 4 >

Bitki Yağları

Bitki yağları cilt bakımı, sağlık ve beslenme gibi birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Yabani otlardan, sebzelerden, meyvelerden, tohumlardan ya da tahıllardan damıtılma yollarıyla üretilen birçok bitkisel yağ türü 10dangelsin.com farkıyla sizleri bekliyor.  Doğal ve sağlıklı yaşamak isteyenleri için bildiğiniz ve bilmediğiniz çok sayıda bitki yağını satışa sunuyoruz.

Bitki yağı daha çok kozmetik amaçlı cilt bakımında kullanılmaktadır. Ancak bu ürünler Türk mutfağında beslenme ve yemeklere lezzetli aromalar katmak amacıyla da kullanılmaktadır. Ürünlerimiz arasında tatlı badem yağı,  sarı kantaron yağı,  susam yağı, kabak çekirdeği yağı,  kekik yağı,  at kestanesi yağı,  buğday yağı,  nar çekirdeği yağı gibi onlarca ürünü hemen bulabilirsiniz.

Cilt Bakımı İçin Bitki Yağlar

Bitki yağları geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu yağların en çok kullanıldığı alan cilt bakımıdır. Kozmetik amaçlı olarak kullanabileceğiniz birçok ürünü sitemizde bulabilirsiniz. Güçlü saç köklerine ve parlak saçlara kavuşmada, güçlü ve parlak tırnaklara sahip olmada ve daha güzel cilde kavuşmada birçok bitkisel yağı tercih edebilirsiniz.

Bitkisel yağlar içeriğindeki mineral, vitamin ve protein gibi farklı yapısıyla cildinizi besleyecektir. Badem yağı, argan yağı, susam yağı gibi birçok bitkisel yağ cildinizi, saçlarınızı ve tırnaklarınızı güçlendirmek adına tercih edilebilir. Düzenli kullanımda cilt sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Yemeklerinize Farklı Tatlar Katacak Bitkisel Yağlar

Bitkisel yağlar sadece cilt bakımı için kullanılmaz. Aynı zamanda yiyeceklerde de yoğun olarak kullanılmaktadır.  Vücudunuzun ihtiyacı olan besin değerlerinin doğal yollardan karşılayabilmek adına bu ürünleri yiyeceklerinize de katabilirsiniz.  Yemeklerinize, salatalarınıza ve tatlılarınıza farklı aromalar kazandırmak ve sofralarınızdaki ürünleri daha lezzetli hale getirmek için bitkisel özlü yağlarımızı deneyebilirsiniz. Tariflerinizi lezzetlendirmek yanında sofralarınızdaki ürünlere hoş kokular katmak amaçlı da bu yağları tercih edebilirsiniz.

Terapi ve Masaj İçin Bitkisel Yağlar

İnsanlar çok uzun yıllardan beri rahatlamak ve masaj gibi etkinlikler için bitkisel yağlar tercih ediyorlar.  Spa, aroma terapi ve masaj gibi etkinliklerde rahatlatıcı etkisi olan yağ türlerini tercih edebilirsiniz. Jojobayağı, lavanta yağı ya da papatya yağı kozmetik amacı dışında rahatlatıcı etkisiyle banyoda ya da masaj sırasında da tercih edilmektedir.

Bitkisel Yağ Fiyatları

Bitkisel yağ fiyatları; kullanılan bitki türü, bitkinin nerede ve ne şartlarda üretildiğine göre değişmektedir.  Bitkilerin yetiştirilme sıklığı, yetiştirilme alanı, yetiştirilme zorluğu gibi birçok unsur bitkisel yağ fiyatlarına doğrudan ya da dolaylı olarak etki etmektedir. Sitemizde ülkemizde yetiştirilen ya da dünyanın çeşitli yerlerinde yetişen bitkilere ait birçok yağ türünü bulabilirsiniz.

Ürünlerimizin birçoğu saf ve katkısız olarak üretilmektedir.  Kimyasal ve koruyucu madde içermeyen yağ türlerimizle cilt bakımınızı yapabilir ya da sofralarınıza farklı lezzetler katabilirsiniz. Bu kategori altında her türlü bitkisel yağ ihtiyacınıza yönelik sipariş verebilir ve ücretsiz kargo seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.