1 2 3 ... 8 >

Bitki Ürünleri

Doğal ve sağlıklı ürünler kullanmak isteyen herkes tercihini bitkisel özlerden meydana gelen ürünlerden yana kullanıyor. Aradığınız bitki ürünleri 10dangelsin.com adresinde sizleri bekliyor.   Yaşadığımız sağlık sorunlarında tercih edeceğimiz çok sayıda bitkisel özlü ürünün birçok faydası vardır.

Ürünlerimiz arasında bitki yağları, bitkiler,  bitki suları ve bitkisel macun çeşitlerini bulabilirsiniz. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi ve sağlıklı bir yaşam sürebilmek adına sizlere farklı konularda destek sağlayacak her türlü bitkisel ürünü sitemizde bulabilirsiniz.  Ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde yetişen; birbirinden farklı faydalara sahip bitkilerin satışını yapıyoruz. Farklı boyutlarda paketli şekilde sattığımız tüm bitki ürünlerimizi ücretsiz kargo seçenekleriyle adresinize yolluyor ve hızlı teslimat yapan kaliteli kargo firmalarıyla Türkiye’nin her yerine gönderim yapıyoruz.

Online Bitki Ürünleri Siparişi

Sitemizden online bitki ürünleri siparişi verebilirsiniz.  Bitki suları bölümümüzde gül suyu,  papatya suyu,  lavanta suyu, kekik suyu,  biberiye suyu,  enginar suyu,  hayıt suyu,  çakşır suyu ürünlerini satın alabilirsiniz. Bitki suları ürünlerimiz özel cam şişelerde yollanmaktadır.

Bitkiler alt kategorimizde ise şerbetçi otu,  ısırgan otu, çoban çökerten, okaliptüs,  kedi otu,  mate yaprağı,  kiraz sapı, yakı otu,  zeytin yaprağı, zahter gibi çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz.  Paketlenmiş halde, küçük gramajlı şekilde satılan kurutulmuş bitki çeşitlerimizi çay ya da merhem gibi birçok ihtiyacınızda kullanabilirsiniz.

 Bitkisel yağlar alt kategorimizden tatlı badem yağı,  sarı kantaron yağı,  susam yağı,  keten tohumu yağı,  üzüm çekirdeği yağı,  kabak çekirdeği yağı,  narçiçeği çekirdeği yağı, kekik yağı gibi birçok ürünü satın alabilirsiniz. Bitkisel yağlar cilt bakımı, yara bakımı, masaj ve daha birçok konuda ihtiyacınıza cevap vermektedir. Tüm bitkisel özlerden meydana gelen yağlarımız da şişesiyle yollanmaktadır.

Bitkisel macunlar kategorimizde ise ballı kudret narı, devedikeni tohumlu enginarlı macun, zeytinyağlı kudret narı,  andız pekmezli zencefilli macun gibi ürünleri sipariş verebilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendirmek ve özellikle kış aylarında hastalıklara yakalanmamak adına bitkisel macunları kullanabilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam İçin Bitki Ürünleri

Bitki ürünleri sağlıklı yaşam tercih edenler için doğru seçimdir. İhtiyacınız olan her türlü bitkisel köklere sahip ürünleri çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanında ve dünyada yetişen bitkilerden meydana gelen bitki suyu, macun,  kurutulmuş bitki ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde ücretsiz kargo seçeneklerimiz ve güvenli ödeme yöntemlerimiz mevcuttur.