1

Bitki Suları

Bitki suları, cilt bakımı ve daha birçok konuda kullanılmaktadır. Ayrıca sağlıklı yaşam sürmek isteyenler için bitki suyu yoğun olarak tercih edilmektedir.  Biberiye suyu,  enginar suyu,  hayıt suyu, çakşır suyu,  kekik suyu,  lavanta suyu, papatya suyu,  gül suyu gibi birçok bitkisel özlü ürünü satın alabilirsiniz.

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana bitkiler insanlar tarafından sağlık, tedavi ve yemek amaçlı kullanılmaktadır. Günümüzde hayatınızı kolaylaştıracak, yaşam konforunuzu arttıracak ve sofralarınıza lezzet katacak bitki sularını bulabilirsiniz.

Ürünlerimizin tamamı sağlıklı şekilde cam şişelerde muhafaza edilmektedir. Ürüne göre 100 ml ya da 500 ml olacak şekilde yollanmaktadır.  Ayrıca bitki sularımızda da ücretsiz kargo seçeneklerinden faydalanabileceğinizi belirtelim.

Bitki Suyu Çeşitleri

10dangelsin kalitesiyle birçok bitki suyu çeşidi sizleri bekliyor.  Enginar suyu tercih ederek yüksek C vitamini yapısı sayesinde bağışıklığınızı güçlendirebilirsiniz.  Ayrıca yüksek lif yapısı bulunan enginar mide sorunlarına karşı da sizlere yardımcı olacaktır ve enerjik bir yaşam sürmenizde çok etkilidir.

Biberiye suyu da son zamanlarda tercih edilen alternatif tıp uygulamalarıyla tercih edilmeye başladı.  Hafıza güçlendirici özelliğiyle özellikle unutkanlık karşısında biberiye suyunu tercih edebilirsiniz. Genç yaşlarda zeka gelişimi için de çok etkili bir bitkisel sudur.

Kekik suyu da cilt bakımında yoğun olarak tercih edilmektedir. Yara temizleme özelliğinin yanında gargara şekline kullanarak ağız hijyenini sağlayabilir ve öksürük sorunlarına karşı da tüketebilirsiniz. Uykusuzluk sorunları olan ve sinir bozukluğu yaşayanlar için ise papatya suyu kullanabilirsiniz.

Cilt bakımı konusunda lavanta suyunu da tercih edebilirsiniz. Antiseptik özelliği bulunan lavanta suyu cildinizin rahatlamasını sağlayacaktır.  Lavanta suyunun cilt yatıştırma özelliği yanında tazeleme özelliği de bulunmaktadır.

Adet sorunu yaşayan kadınlar, baş ağrısı yaşayan kişiler ve yüksek ateş problemi olanlar için hayıt suyu tercih edilebilir. Cilt bakımında kullanılan diğer bir bitkisel su ise gül suyudur.  Cildinizin PH seviyesini korumak ve yüzünüzdeki fazla yağları gidermek için gül suyunu kullanabilirsiniz.  Sivilce kaynaklı bakterilerin cildinizde üremesine engel olmak için de tercih edebilirsiniz.

Çakşır suyu kas gevşetici etkiye sahiptir.  Bunun yanında sindirim sistemi üzerinde de yatıştırıcı etkisi vardır. İştah açıcı özelliğinin yanında kan basıncının düzenlenmesinde de etkilidir. Yukarıda belirttiğimiz bitki suyu çeşitleri için hemen sipariş verebilirsiniz.

Bitki Suyu Fiyatları

Bitki suyu fiyatları; bitkinin yetiştirilme koşulları, yetiştirilme alanı ve hangi bölgede yetiştirildiğine göre değişmektedir.  Sağlıklı yaşam için bitkisel özleri tercih etmek isteyenler için her bütçeye uygun bitki suyu çeşitlerini satışa sunuyoruz.

Günümüzde cilt bakımı başta olmak üzere birçok konuda bitki suları kullanılmaktadır.  Canlı, sağlıklı ve parlak bir cilde kavuşabilir ve bitki suları sayesinde birçok sağlık sorununuza karşı önlem alabilirsiniz.  Farklı ödeme seçenekleriyle ihtiyacınız olan bitki suyunu bu kategori altında bulabilirsiniz.