1

Bebek-Çocuk

Bebekliğin ilk döneminden itibaren bebekler hassas ve narin bir cilde sahiptir. Bu yüzden bebeklerin cilt sağlığı ve sağlıklı gelişimi için doğru bakım ürünleri kullanmak önemlidir. Ürünlerimiz arasında bebek ve çocuklarınızın cilt bakımı ve beslenebilmesi için gerekli olan ürünleri bulabilirsiniz.

Bakım ürünlerimizin tamamı paraben, alkol ve katkı maddesi içermemektedir. Tamamen bebek ve çocuklarınızın cildine dost ürünler satıyoruz. Organik bal ve arı sütü, organik bebek şampuanı, organik bebek kremi,  organik bebek yağı, anne çayı, çikolatalı ve meyveli un karışımı ile bebeğinizin sağlıklı beslenmesinde ve cilt bakımında sizlere destek oluyoruz. Bebeğinizin sağlıklı cilde kavuşması ve doğru beslenmesi için 10dangelsin.com her zaman yanınızda.

Bebek- Çocuk Ürünleri

Bebeklik ve çocukluk döneminde özellikle sonbahar aylarında vücut direnci çok düşüktür. Vücut direncini güçlendirmek için organik bal,  arı sütü ve propolis kullanabilirsiniz. Düzenli kullanımda bağışıklık sistemini güçlendirir. Ayrıca bebeğinizin vücut direncini de hastalıklara karşı arttıracaktır. İçindeki vitamin, protein, enzim ve mineraller sayesinde bebeğinizin ihtiyacı olan besinleri almasını sağlar.

Bebeklerinizin cildi çok hassastır. Bu yüzden her zaman dışarıdan gelen etkilere karşı korumasızdır. Bebeğinizin hassas cildini korumak için organik bebek yağı ve organik bebek kremi kullanabilirsiniz.  Düzenli kullanımda bu ürünler bebeğinizin cildini rahatlatır. Cilde bulaşmış olan boyaların çıkarılması ve cildin nemlendirilmesinde etkilidir. Bebek yağı bebekler dışında yetişkinlerde de cilt besleyici ve makyaj temizleyici olarak kullanılabilmektedir.

Bebeğinizin saç derisi de çok hassas bir yapıya sahiptir. Bebek şampuanı seçerken de dikkatli davranmalısınız. Bebeğinizin cildine ve gözlerine zarar vermemesi için paraben, parfüm ve katkı maddesi içermeyen organik bebek şampuanı kullanabilirsiniz.  Bebek şampuanının PH derecesi bebeğin vücuduna uygundur. Ayrıca geçirgenlik özelliği daha fazla olan bebek cildi için kimyasal bileşenler içermeyen şampuan en doğru seçim olacaktır.

Bebeklik döneminde anne sağlığı da çok önemlidir. Annelerin bebeğin sağlıklı gelişimi için anne sütünü tercih etmesi gerekiyor. Bebeklik döneminde rahat içimi olan anne çayı ile sütünüzü arttırabilirsiniz. Ayrıca anne çayı gaz sıkıntılarını da ortadan kaldırır. Bebeğinizin de rahat bir uyku düzenine sahip olmasında etkilidir.

Bebeklik döneminde bebeğinizin beslenmesi adına meyve püreleri tercih edebilirsiniz. 10dangelsin.com’da bebeğinizin ihtiyacı olan birçok besin ihtiyacını karşılayacak olan, besleyici çikolata ve meyveli un karışımı sizleri bekliyor. Çikolatayla birlikte tamamen doğal meyvelerle harmanlanan un karışımı bebeğiniz için gelişimine destekleyici bir üründür.

Bebek- Çocuk Bakım Ürünleri

 

Bebeklik ve çocukluk döneminde cilt dışarıdan gelen olumsuz etkilere karşı savunmasızdır. Bu yüzden bebeğinizin cilt sağlığını koruyacak ve bağışıklığını güçlendirecek bakım ürünleri kullanmalısınız. Her bütçeye uygun,  bebeğinizin cildine dost, kimyasal maddeler içermeyen bebek ve çocuk bakım ürünleri için bu kategorimizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizi ücretsiz kargo seçeneğiyle hemen sipariş verebilirsiniz.