SKG1014
₺29,90 KDV Dahil
ÖZ1061
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1067
₺33,90 KDV Dahil
ÖZ1074
₺37,90 KDV Dahil
ÖZ1065
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1072
₺33,90 KDV Dahil
ÖZ1070
₺33,90 KDV Dahil
ÖZ1071
₺27,90 KDV Dahil
ÖZ1072
₺27,90 KDV Dahil
1 2 3 >

Bal& Reçel& Pekmez

Türk mutfağında kahvaltının ayrı bir yeri vardır. Kahvaltılarda zengin peynir ve zeytin çeşitlerinin yanı sıra ev yapımı reçeller ve pekmezler ile bal ürünleri de yoğun olarak tercih edilir.  10dangelsin.com olarak sofralarınızı tatlandıracak ve kahvaltınızı lezzetlendirecek lezzetleri sizlere sunuyoruz.

Ürünlerimiz arasında bulunan bal, reçel ve pekmezler tamamen organiktir.  Reçel ve pekmez ürünlerimiz ev yapımıdır. En taze sebze ve meyvelerden özenle seçilen tatlar hiçbir katkı maddesi ve koruyucu madde olmadan tamamı pancar şekerinden üretilmektedir.

Aradığınız tüm doğal tatlı lezzetlerini 10dangelsin.com kalitesiyle satın alabilirsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında üretilen lezzetler ücretsiz kargo seçenekleriyle yine ülkemizin her tarafına hızlı bir şekilde gönderilmektedir.

Organik Bal Çeşitleri

Sağlıklı beslenme alışkanlığı olan müşterilerimiz için katkı maddesi olmayan organik bal çeşitleri satışa sunuyoruz. Tüm ballarımız tertemiz havaya sahip yaylalarda çeşitli çiçeklerden elde edilmektedir. Ayrıca arılar belirli dönemlerde açan aromatik ağaçlardan toplanmaktadır. Karadeniz Bölgesi yaylalarından ve Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Toros Dağları eteklerinden yüksek rakımlardan toplanmaktadır.

Bal çeşitleri arasında çörekotu balı,  keçiboynuzu balı, kestane balı, lavanta balı,  poliflora balı, süzme çiçek balı, çam balı seçenekleri vardır. Ayrıca arı sütü ve çocuklar için organik bal, arı sütü ve propolis karışımını da satın alabilirsiniz. Farklı bölgelerden toplanan, sofralarınıza lezzet katacak ve bağışıklığınızı güçlendirecek bal çeşitlerini sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Organik Reçel Çeşitleri

Reçel çeşitleri kahvaltılarımızın vazgeçilmez lezzetleri arasındadır. Çeşitli meyvelerden elde edilen reçeller Anadolu’da eski zamanlardan beri kışa hazırlık ve meyvelerin değerlendirilmesi için yapılan lezzetlerdir. Günümüzde katkı maddesi bulunan reçellere olan rağbet azaldığı için 10dangelsin.com olarak müşterilerimize organik reçel çeşitleri sunuyoruz.  Sevdiğiniz birçok meyveye ait reçel türünü sitemizden satın alabilirsiniz.

Ürünlerimiz arasında ahududu reçeli, böğürtlen reçeli, çilek reçeli, portakal kabuğu reçeli,  vişne reçeli, süt reçeli çeşitleri, elma reçeli,  gül reçeli, acı biber reçeli, armut reçeli,  bademli kuru kayısı reçeli,  ceviz reçeli, enginar reçeli,  Hindistan cevizi reçeli,  kavun reçeli,  kabak reçeli, koruk reçeli,  kivi reçeli gibi birçok ürünü sipariş verebilirsiniz.

Organik Pekmez Çeşitleri

Pekmez, çok eski zamanlardan beri hem sağlık hem de tatlı lezzetler konusunda Anadolu insanının tercih ettiği bir üründür.  Cilt sorunlarına çözümleri, kemik gelişimini destekleyen yapısı ve diyabet gibi birçok konu karşısındaki lezzetleri ile kahvaltı masalarında yer almaktadır.  Katkı maddesi içermeyen organik pekmez çeşitleri için bu kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ürünlerimiz arasında organik ardıç pekmezi, organik dut pekmezi, organik keçiboynuzu pekmezi, organik tahin, organik üzüm pekmezi bulabilirsiniz. Tatlı bir şurup olarak kullanılan doğal şifa kaynağı pekmez çeşitlerini uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Bu kategorimizde organik bal, organik pekmez ve organik reçel çeşitlerini ücretsiz kargo seçenekleriyle sepetinize ekleyebilirsiniz.