1 2 >

Bakım Ürünleri

Sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olabilmek için her zaman cilt bakımımıza dikkat etmeliyiz. Bunun için doğru cilt bakım ürünleri kullanmamız gerekiyor.  Özellikle erken yaşlanmaya karşı yüz bakımı çok önemlidir.  Yüzümüzde ortaya çıkacak kuruluk, çatlak, güneş ışınlarının olumsuz etkilerinin yol açacağı sorunlar karşısında doğru bakım ürünlerini kullanarak cilt sağlığımızı koruyabiliriz.

10dangelsin.com’da dudak, göz çevresi, el, vücut,  saç, kaş ve kirpik gibi birçok bölge için özel olarak geliştirilmiş bakım ürünlerini bulabilirsiniz.  Bakım ürünlerimiz içinde paraben yer almamaktadır. Tamamen organik olan bakım ürünlerini satışa sunuyoruz. Ürünlerimizin tamamı organik sertifikalı olarak satılmaktadır.  Canlı ve sağlıklı bir cilt için 10dangelsin.com’da doğru bakım ürünlerini bulabilirsiniz.

Cilt Sağlığı İçin Doğru Bakım Ürünleri

Cilt sağlığı için doğru bakım ürünlerini kullanmak çok önemlidir.  Kaş ve kirpiklerinizi güçlendirmek ve dökülmesini engellemek için kaş ve kirpik bakım yağını kullanabilirsiniz. İçinde kaş ve kirpik için özel uygulama ucu bulunmaktadır. Düzenli olarak uyguladığınızda kaş ve kirpiklerinizin bakımını yapabilirsiniz.

Göz çevresi için göz çevresi serumu kullanabilirsiniz. Bu ürün cildinizi nemlendirirken yüzünüzdeki tonu eşitler. Ayrıca daha ışıltılı bakışlara kavuşmanızı sağlar. Her gün yüz temizliği yaptıktan sonra düzenli olarak uygulayabilirsiniz.

Yüz temizliğinizi yerine getirmezseniz üzerinde biriken kir ve yağ gözeneklerin kapanmasına ve cildinizin hava almasına engel olur.  Cildinizin pürüzsüz, ışıltılı, canlı ve sağlıklı görünmesi için organik yüz temizleme yağı ve organik yüz temizleme jeli kullanabilirsiniz.  Bu ürünleri cildinizde ferahlık ve rahatlık hissi de sağlayacaktır.

Soğuk havalarda dudaklarımız kurur ve çatlamaya başlar.  Dudaklarınızın çatlamasını engellemek ve çevreden gelen olumsuz etkilerden dudaklarınızı koruyabilmek için organik onarıcı dudak balmı ve organik nemlendirici dudak balmı kullanabilirsiniz.

Erken yaşlanma ve kırışık ciltler hem erkeklerin hem de kadınların sorunudur. Erken yaşlarda yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak için organik yaşlanma karşıtı yüz serumu kullanabilirsiniz. Ayrıca organik selülit yağı da cildinizin genç görünümü için etkilidir. Cildinizi beslemesi ve çatlakları önleyebilmesi adına organik çatlak bakım yağı, organik aloe vera jeli de düzenli olarak kullanabilirsiniz.

Saçınızın canlı görünmesi ve saç tellerinizde dökülmelerin önüne geçebilmek için saç bakımınızı da doğru yapmalısınız. Bunun için organik detoks saç serumu kullanarak saç derinizi besleyebilir ve daha sağlıklı saç köklerine kavuşabilirsiniz. Saç ve sakal bakımı için ayrıca organik saç bakım yağı ve organik sakal bakım yağı kullanabilirsiniz.

Online Bakım Ürünleri Siparişi

10dangelsin.com Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo seçenekleriyle online bakım ürünleri siparişi alıyor.  Cildinizin her daim sağlıklı ve canlı görünümü için nemlendirici ve bakım ürünlerini düzenli olarak kullanabilirsiniz. Organik bebek yağı da doğal yapısıyla bebeklerinizin cildi için kullanılabilir.  Aradığınız her türlü yaşlanma karşıtı, doğal bakım ürünü için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.