KRN1010
₺59,90 KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
SKG1010
₺59,90 KDV Dahil
1

Organik Bal

Sağlıklı beslenmeye önem verenler için son yıllarda organik ürünleri tercih etme oranı artıyor.  Organik bal içinde katkı maddesi bulunmayan yapısıyla sağlıklı beslenme alışkanlıklarında ilk sırada geliyor. Tatlı krizini sağlıklı bir şekilde sonlandırmak isteyenler ya da sağlığını korumak isteyenler için ülkemizin birçok yerinde özel olarak üretilen balları satıyoruz.

Organik bal arıların hava kirliliğinin olmadığı yaylalarda yer alan çiçeklerden ve sadece belirli dönemlerde açan aromatik ağaçlardan topladığı ballardan üretilmektedir. Bu ürünler hiçbir işlem görmeden direkt paketlenerek tüketicilere ulaştırılmaktadır.  10dangelsin.com’da organik bal çeşitleri birçok yerli bal üreticisi olan markanın kurumsallığıyla satışa sunulmaktadır.  Tamamen doğal yollarla üretilen ballar bağışıklık sistemini güçlendiren yapısıyla takviye besin olarak da kullanılabilir. İhtiyacınız olan bak türünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Organik Bal Çeşitleri

Organik bal ülkemizde Karadeniz yaylaları başta olmak üzere Toros Dağları eteklerine kadar birçok bölgeden toplanmaktadır. Tüketicilere ise farklı gramajlarda satılmaktadır.  En çok tercih edilen ballar çiçek balı oluyor. Arıların yüksek rakıma sahip yaylalardan topladığı çiçeklerden üretilen bu ballar sofralarımızı süslüyor.

Bunun yanında tarihi keçiboynuzu ağaçlarına ait çiçeklerden elde edilen keçiboynuzu balı da yoğun bir tüketici talebiyle satışa sunuluyor. Bu bal gelenekse ve organik arıcılık teknikleriyle üretilmektedir. Arılar tarafından kestane ağacının çiçeklerine ait özlerden toplanan kestane balı da kış aylarında soğuk algınlığına karşı yoğun olarak tercih ediliyor.

Organik Bal Fiyatları        

Organik bal fiyatları farklı bölgelerden toplandığı ve içerikleri değişik olduğu için farklılık göstermektedir. Arının bal topladığı çiçeğin türü, toplama işleminin gerçekleştiği ortam ve yükseklik, balın gramajı, türü gibi birçok etmen organik bal fiyatlarının belirlenmesinde temel etmendir. Ürünlerin fiyatlandırmasında marka politikaları da büyük bir etkiye sahip.

Ülkemizin birçok yöresinden toplanan ve hiçbir katkı maddesi olmadan direkt tüketiciyle buluşan organik ballar 10dangelsin.com’da satışa sunuluyor. Hemen ihtiyacınız olan gramajda bala sitemizden ulaşabilir ve çok uygun fiyatlara alabilirsiniz. Sağlıklı beslenme alışkanlığından vazgeçemeyenler, tatlı krizlerini sağlıklı bir şekilde geçirecekler, organik bal tüketmek isteyenler için her bütçeye uygun organik balları sizlerle buluşturuyoruz.